Search
  • latvianculturalcen

Lielbritānijas Novusa čempionāts “Lāčplēsis 2019”

10.novembrī Birmingemā noritējis un plaši izskanēja Lielbritānijas Novusa čempionāts “Lāčplēsis 2019”, kurā novusa spēlētāji sacentās gan vienspēlēs, gan pāru spēlēs. Čempionātā piedalījās spēlētāji no Lielbritānijas, Latvijas, Krievijas, Ungārijas un Vācijas.

Sacensības noritēja profesionālu tiesnešu no Latvijas uzraudzībā. Vienspēles tiesāja Kaspars Leitis, bet pāru spēles Līga Leite. Meistarklases un praktiskus padomas deva pieaicinātie Novusa eksperti un Krievijas Galduspēlu federācijas pārstāvji Guntars Brālītis un Anžela Kočijeva.

Čempionāts tika rīkots saņemot atbalstu no Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas, Latvijas Vēstniecības Lielbritānijā, Latviešu Kultūras Centra Birmingemā, Latvijas Novusa federācijas, Starptaurisko Novusa sporta organizāciju federāciju (FINSO), Sociālā medija Kopā, Novuss Pool Game, Daiņa Cekula un DecoStyle&Joinery LTD.

Pasākumu organizēja Lielbritānijas Novusa federācija, Birmingemas Novusa klubs, Novuss Pool Games un Latviešu Kultūras centrs Birmingemā.


0 views

©2019 by Latviešu Kultūras centrs

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now