top of page
Search
  • latvianculturalcen

Tev ir iespēja noskatīties, komentēt vai jautāt!

12.julijā vakarā Latviešu Kultūras centrs Birmingemā un Politisko diskusiju klubs Lielbritānijā bija aicinājis uz Zoom diskusiju “VĒLĒŠANAS 2022 - informācija... iespēja… izvēle…”. Diskusijā eksperta lomā bija Latvijas Universitātes profesors Jānis Ikstens, bet pasākumu vadītāji bija Inga Gece un Ingmārs Čaklais (Lielbritānija).

Pasākuma organizātori bija izvēlējušies Zoom tiešsaistes komunikācijas formu, kas 100% atbilst mūsu laikam. Tāpat bija arī domāts par dalībnieku komfortu un diskusija netika straumēta, lai šajā “vēlēšanas uzsildošajā“ laikā nenotiktu neparedzētas un nesaskaņotas aģitācijas vai populistiskas aktivitātes. Tapēc īpaši ieguvēji bija tie, kas izvēlējās pievienoties Zoom tiešaistē, jo tad varēja paši piedalīties diskusijā un iepazīties ar ekspertu personīgi, kā arī reālā laikā uzdot jautājumus. Līdz ar to izveidojās virtuālās studijas mājīga atmosfēra, komunicējot kaut attālināti, bet ļoti personīgi.

Jāpiebilst, ka šādas un līdzīgas diskusijas Latviešu Kultūras centrs Birmingemā un Politisko diskusiju klubs Lielbritānijā organizēja jau iepriekš, taču tagad īsi pirms Saiemas vēlēšanām, kas notiks šoruden, šī diskusija bija labs ievads sarunām par aktualitātēm.

Šīs saruna nekādā ziņā nebija politiskā aģitācija, kā arī netika spriests par ko jābalso un kā jābalso, taču runājām par valsts būtību un katra pilsoņa spējām ietekmēt polititiskos procesus.

Šodien publicējam diskusijas ierakstu un aicinām to noklausīties, lai varat izteikt replikas, komentārus un uzdot jautājumus par dzirdēto. Tie tiks nodoti Jānim Ikstenam, ar kuru plānojam satikties arī, lai atskatītos uz šo diskusiju, atbildētu uz saņemtajiem jautājumiem un turpinātu diskutēt par aktuālo šajā vēlēšanu gadā.

Jūsu jautājumus, komentārus, viedokļus utml, gaidīsim epastā: latvianculturalcentre@gmail.com vai WhatsApp +447914784603 jeb arī šiet komentāros.

Diskusijas ierakstu var noskatīties arī Youtube: https://youtu.be/_JtJu6IPKas.

Par šo un citām aktivitātēm seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.kulturascentrs.com!

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Latviešu Kultūras centrs Birmingemā. #DiasporasNVO2022 #LKC #LatviesuKulturasCentrsBirmingemā #PolitiskoDiskusijuKlubs
7 views0 comments

Comments


bottom of page