top of page
Search
  • latvianculturalcen

Novusa kluba tikšanās notiek arī atvaļinājumu laikā

Updated: Sep 8, 2022

13. augustā Birmingemas Novusa klubs satikās jau kārtējo rezi šajā sezonā. Turnīrs kā parasti bija atklāts un tajā piedalījās gan jaunieši, gan pieredzējuši spēlētāji.

Sīvā cīņā Rinalds izcīnija pirmo vietu, Elīza otro un Modris O. godpilnu trešo vietu. Rinalds balvā saņēma Birmingemas Novusa kluba jauno krekliņu un krūzīti, Elīza - krekliņu, Modris O. - krūzīti. Sveicam arī Mārtiņu G. ar pirmo pieredzi Birmingemas Novusa klubā!

Īpašs paldies balvu izgatavotājiem un sagādātājiem, tāpat arī saldumu vedējiem un cinātājiem. Paldies visiem, kas atbalsta, piedalās, palīdz un izbauda Birmingemas Novusa kluba aktivitātes! Nākamā tikšanās būs 27. augustā. Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com!

Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603).

Nāc ciemos!

Pasākums norisinās sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā. "Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” Par publikācijas saturu atbild "Latviešu Kultūras centru Birmingemā”

Vairāk: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/pfbid02PJc1HSwZ6xokyiSMyaopb3Ea5stYcgzTeKB1WAYNMwYe9Qh5SReccYZpUt3Pys5fl2 views0 comments

Hozzászólások


bottom of page