top of page
Search
  • latvianculturalcen

Norisinās sarunu cikls “Literatūra glābj laiku”

Pēc Anglijas vidienes Latviešu grāmatu draugu kluba un Latviešu kultūras centra Birmingemā iniciatīvas tiešsaistē “Zoom” platformā ir uzsākts sarunu cikls “Literatūra glābj laiku”, kurā tautieši no jebkuras vietas pasaulē aicināti tikties ar latviešu literātiem, lai runātu gan par šī laika zīmēm, gan popularizētu latviešu rakstnieku darbus diasporā un pasaulē.

Pirmajās divās tikšanās reizēs pasākuma apmeklētājiem tika dota iespēja kaut attālināti, tomēr aci pret aci satikt latviešu rakstniekus Gundegu Repši un Andri Zeibotu, uzdot viņiem jautājumus un saņemt atbildes, diskutēt un paplašināt savas zināšanas gan par latviešu literatūru, gan arī apspriest šo laiku un to, kā radošas personības tajā jūtas, informē Latviešu kultūras centra Birmingemā projekta koordinatore Dace Čaklā.

Pasākuma apmeklētāji ir aicināti pirms pasākuma iesūtīt savus jautājumus, kas piedalīsies konkursā. Labākie saņēma balvas, starp kurām būs arī grāmata ar viesa pašrocīgi ierakstītu autogrāfu. (Balvas pēc pasākuma tika nogādātas saņēmēja norādītā vietā Rīgā.)

Raidījumu vadītāji: Gunita Lagzdiņa-Skroderēna (Latvija) un Ingmārs Čaklais (Lielbritānija).

Nākamā tikšanās plānota 8.jūlijā plkst. 18:00 pēc Lielbritānijas laika (20:00 pēc Latvijas laika).

Latviešu kultūras centrs Birmingemā ir bezpeļņas labdarības organizācija, kas saglabā, uztur, attīsta un veicina latviešu kultūru Lielbritānijā un pasaulē. Arī Anglijas vidienes Latviešu grāmatu draugu klubs darbojas Latviešu kultūras centra Birmingemā paspārnē. Vairāk informācijas https://www.facebook.com/LatviesuKulturascentrs un www.kulturascentrs.com.

Raidījumi norisinās projekta ““Literatūra glābj laiku” – Latvijas diasporas tikšanās ar latviešu autoriem (triju tikšanos cikls)” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Latviešu kultūras centrs Birmingemā, sociālais medijs “Laiva”, Politisko diskusiju klubs Lielbritānijā, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Latvijas Republikas vēstniecība Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.

5 views0 comments

Comments


bottom of page