top of page
Search
  • latvianculturalcen

Latvijas Valsts svētki un Birmingemas Novusa klubs4. maijā bija kārtējā mēnešas pirmā sestdiena, kad Birmingemas Novusa kluba dalībnieki un draugi satikās, trenējās un papildus arī sacentās, lai iegūtu punktus Birmingemas kausa izcīņas tabulā visas sezonas garumā.

Šī tikšanās iezīmējās arī ar to, ka notika Latvijas Valsts svētku dienā - Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā. Šim par godu Latviešu Kultūras centrs bija sagādājis īpašo torti ar veltījuma uzrakstu mūsu dzimtenei. Savukārt, Eliza Cakla visiem klātesošajiem veltīja dziesmu.

Neliels, bet tomēr priecīgs notikums, bija arī tas, ka Birmingemas Novusa klubs bija saņēmis pirmos komandas kreklus, kurus šajā reizē bija iegādājušies un pielaikoja jau vairāki kluba biedri. Pateicības Juris Voitkevics un Judīte Ūbele par diazaina veidošanu un veiksmīgo komunikāciju ar kreklu izgatavotājiem.

Šajā tikšanās reizē par labākajiem kļuva Modris O., otrajā vietā - Elīza, bet trešajā - Teodors.

Kā jau svētku reizē, pie Latviešu Kultūras centrs sarūpētajām dāvanām tika visi. Katrs atnākušais saņēma Latvijas gardumu un labākais trijnieks arī šampānieti. Juris Voitkevics bija sagādājis īpašo "Kluba Prezidenta balvu", ko izvēlējās pasniegt kā veicināšanas balvu pēdējās vietas ieguvējam.

Viesos no Pīterboro bija atbraukusi Gundega Upe, kuras vadītais klubs Peterborough Novuss Club Phoenix jau šomenes 18. maijā uzņems pie sevis Lielbritānijas Novusa federācijas organizēto Lielbritānijas Kausa novusā 2. posmu. Pieteikumus sacensībām, lūdzam aizpildīt šeit: https://shorturl.at/bfhq9

Birmingemas Novusa kluba tikšanās izspēļu rezultāti tiks apkopoti visa gada garumā un gada beigās īpašā pasākumā tiks apbalvoti labākie un centīgākie.

Taču Birmingemas Novusa klubs uzsver, ka tikšanās mērķis ir kopā sanākšanas prieks un katra dalībnieka individuālās meistarības uzlabošana, tāpēc gaidām ikvienu, kam patīk novuss un ir vēlēšanās jaukā sabiedrībā pavadīt katra mēneša pirmās sestdienas priekšpusdienu.

Paldies visiem, kas atbalsta, piedalās, palīdz un izbauda Birmingemas Novusa kluba aktivitātes!

Nākama tikšanās plānota 1. jūnijā.

Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com!

Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603).

Nāc ciemos!

0 views0 comments

Comments


bottom of page