top of page
Search
  • latvianculturalcen

Birmingemas Novusa klubs izcīna Zelta Ananāsu individuālajā turnīrā


23. jūlijā Birmingemas Novusa klubs uzsāka sezonu un izcīnīja Zelta Ananāsu individuālajā turnīrā. Turnīrs kā parasti bija atklāts un tajā piedalījās gan jaunieši, gan pieredzējuši spēlētāji.

Šoreiz pie mums ciemojās arī draugi no Koventrijas novusa kluba “Roveri”, kas izaicināja uz sīvām cīņām un jautrām izspēlēm. Kauliņi ne tikai slīdēja, bet mēdza arī lidot!

Sīvā cīņā Rinalds izcīnija pirmo vietu, Elīza otro un Deniss godpilnu trešo vietu. Uzverētāji uz mājām aizbrauca ar platiem smaidiem un Santas Viļumas gatavotajām balvām. Paldies visiem, kas atbalsta, piedalās, palīdz un izbauda Birmingemas Novusa kluba aktivitātes!

Nākamā tikšanās būs 13. augustā. Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com!

Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603).

Nāc ciemos!

Pasākums norisinās sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā. "Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” Par publikācijas saturu atbild "Latviešu Kultūras centru Birmingemā”


Vairāk foto: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/pfbid02R5v9RAvMLjTEjgXLnUBfVBi7MKTmds2nnihXyLtM9GDooXyWKpAmmgSiutuFdEdal

3 views0 comments

Comments


bottom of page