top of page
Search
  • latvianculturalcen

Ar Novusa klubas tikšanos noslēdzies projekts "Latviešu Kultūras centra pilsoniskās aktivitātes"Latviešu Kultūras centrs Birmingemā realizējis projektu, noslēdzot to ar tikšanos un spēlējot novusu. Kā jau svētku reizē atskatījāmies uz paveikto un uz notikušajām novusa un citām aktivitātēm. Šoreiz gan sportiskas novusa sacensības nebija, taču arī bez azarta neiztika. Pasākumā, 30.septembrī, savu dalību pieteica vairāk kā trīsdesmit aktīvisti un viesi bija ieradušies no dažādām vietām - gan no Birmingemas, gan Nuneatonas, gan Vestbromičas, gan Londonas un Notingemas.

Īpaši priecājamies par novusa iesācējiem, kas ar spēli aizrāvās tieši projekta īstenošanas laikā. Daži no tiem jau pieteikuši savas dalības dažādos ar novusu saistītos pasākumos Lielbritānijā, tāpat arī plāno turpmāk aktīvi apmeklēt novusa un citus diasporas pasākumus.

Latviešu Kultūras centrs Birmingemā priecājas par projektā sasniegtajiem rezultātiem un īstenotajiem mērķiem.

Pasākumu finansiāli atbalsta LKCB un Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild LKCB.

#BirmingemasNovusaklubs

#NovusaKlubaTiksanas15 views0 comments

Comments


bottom of page