top of page
Search
  • latvianculturalcen

Aicinājums visiem Latvijas diasporas teātriem sapulcēties Forumā

Ideja satikties klātienē virmojusi jau vairākus gadus, taču tagad, kad citas iespējas pulcēties nav, mums ir brīnišķīga iespēja savienot kontinetus un tikties Zoom tiešsaistē. Sanākot kopā virtuāli uzņemsim viesus no diasporas organizācijām pasaulē, uzklausīsim amatierteātru pārstāvjus no Latvijas, pārrunāsim diasporas teātru aktuālitātes un problēmjautājumus, spriedīsim par nākotni, vairāk iepazīsim viens otro un veidosim jaunas sadarbības platformas. Foruma noslēgumā notiks meistarklase Latvijas teātra profesionāļa vadībā.

Aicinām visus interesentus pieteikties līdz 2020.gada 12.janvārim rakstot WhatsApp pa tālruni 07914784603 vai latvianculturalcentre@gmail.com.

Pasākums notiek projekta “Latviešu diasporas pasaulē teātra kopu un kolektīvu vadītāju tiešaistes forums - pašorganizācijas stiprināšanas pasākums ar grupu diskusijām un meistarklasi” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Latviešu Kultūras centrs Birmingemā, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Latvijas Republikas vēstniecība Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.


9 views0 comments

Comments


bottom of page